Visos kategorijos
EN

Pagrindinis puslapis>Apie

„Weifang JS Trading Co., Ltd.“ yra pasaulinė cheminių medžiagų prekybos ir gamybos įmonė, kurios būstinė yra VEIFANGO CITY, KINIJA. Mūsų būstinės gamykla Weifang menjie Chemical CO.,LTD yra Binhai ekonominės-technologinės plėtros rajone (nacionalinėje ekonominės ir technologinės plėtros zonoje) Weifang mieste.
Vadovaujantis sąžiningos ir abipusiai naudingos prekybos, aukštos kokybės paslaugų ir tvarios plėtros principu. Užmezgėme ilgalaikius ir stabilius verslo santykius su daugeliu žinomų chemijos įmonių namuose ir užsienyje ir pelnėme didelį klientų palaikymą bei pasitikėjimą.
Šiuo metu gamykloje yra 2-etilantrachinono gamykla 3000 tonų per metus su nepriklausomomis intelektinės nuosavybės teisėmis, kuri Kinijoje pasiekė pažangų technologinį lygį, bevandenis aliuminio chloridas 2,500 tonų per metus, polialiuminio chloridas 30 000 tonų per metus, magnio sulfatas 100 000 tonų per metus, be to, tai yra visa tiekimo grandinė su pagalbiniais augalais, tokiais kaip TCCA (trichlorizocianuro rūgštis), natrio dichlorizocianuratas (SDIC), cianuro rūgštis, melamino milteliai, citrinų rūgštis ir tt Mes turime profesionalių tyrimų, plėtros ir dizaino pajėgumai, aukštos kvalifikacijos gamybos pajėgumai ir puiki garantinio aptarnavimo sistema. Taip pat turime puikius santykius su klientais ir perspektyvias perspektyvias rinkas Indonezijoje, Malaizijoje, JAV, Lenkijoje, Rusijoje, Singapūre, Pakistane, Turkijoje, Vietname, Brazilijoje, Tailande ir kt.
„Weifang JS Trading Co., Ltd“ visada laikysis veiklos filosofijos „Tegul darbuotojai būna laimingi, leiskite klientams pasisekti, prisidėkite prie visuomenės“ ir teikia klientams aukštos kokybės paslaugas, naudodamas stabilius ir aukštos kokybės ekonomiškus produktus. ir geriausios ekspertų komandos konsultacijos.